logo
istanbullu Gelin 32.Bölümistanbullu Gelin 32.Bölüm

Meydana gelen son gelişme konakta umulmadık bir birlikteliğin kurulmasına neden olur. Adem'in dahi hesap edemediği bir konu sonrasında Fikret kötü bir durumun içine doğru girer.

2 Yorum Yapılmış
istanbullu Gelin 31.Bölümistanbullu Gelin 31.Bölüm

Adem'in yaptığı tehdit sonrasında Garip için kendisi adına önemli ve bir o kadar zor bir karar ihtiyacı doğurur. Duyduğu bir haber sonrasında Süreyya hiç düşünemediği bir durumun gerçekleşme ihtimalinin olduğunu anlar.

2 Yorum Yapılmış
istanbullu Gelin 30.Bölümistanbullu Gelin 30.Bölüm

Bir zamandır tehlikeli durumlar içinde dolaian Fikret hiç ummadığı bir taraftan gelen darbe sayesinde ne yapacağını bilemez duruma gelir.

1 Yorum Yapılmış
istanbullu Gelin 29.Bölüm istanbullu Gelin 29.Bölüm

Gördüğü resimden sonra büyük bir sinir yaşayan Süreyya'nın hareketleri Faruk'a çok büyük bir acı yaşatır. Akif'in cesaret göstererek yaptığı hareket Senem'in şok olmasına neden olur.

1 Yorum Yapılmış
istanbullu Gelin 28.Bölüm istanbullu Gelin 28.Bölüm

Süreyya ile Faruk gördüklerini hazmetmek için çabalarken bir yandan birbirlerine karşı daha ağır bir mücadele içinde olurlar.

3 Yorum Yapılmış
istanbullu Gelin 27.Bölüm istanbullu Gelin 27.Bölüm

Açığa çıkan tehlikeli dolu gerçek yüzünden şok geçiren Esma iki taraftan birden çalışmalara başlar. Yeni ortaya çıkan bir durum Faruk ile Süreyya ikiisi arasında gerilimli dakikaların olmasına neden olur.

2 Yorum Yapılmış
istanbullu Gelin 26.Bölüm istanbullu Gelin 26.Bölüm

Meydana gelen son olayların ardından kendisi için yeni bir rota çizen Süreyya Esma'nın garip hareketlerine bir mana çıkaramaz. Alınan bir haberden dolayı Adem ömründe bugüne kadar yaşadığı en önemli mutluluğu yaşayacaktır.

3 Yorum Yapılmış
istanbullu Gelin 25.Bölüm istanbullu Gelin 25.Bölüm

Günün henüz başında alınan bir haberle birlikte konak içerisinde kıyametler kopar. Önemli kararlar verme arefesinde olan Dilara hiç beklemediği bir hareket görür.

2 Yorum Yapılmış
istanbullu Gelin 24.Bölüm istanbullu Gelin 24.Bölüm

Meydana gelen kötü olayın ardından Süreyya ile Faruk adeta cehennem azabı içindedirler. Esma, Garip'in açtığı telefondan sonra ömründeki en önemli defteri kapatmak için hazırlık yaparken farklı bir oyuna dahil olur.

1 Yorum Yapılmış
istanbullu Gelin 23.Bölüm istanbullu Gelin 23.Bölüm

Emir'in yemek sırasında söyledikleri Faruk'un farklı duygular içerisine girmesine neden olur. Girdiği yeni yaşta hayatında yeni kararlara varan Esma, Garip'in şaşırmasına neden olur.

2 Yorum Yapılmış
Kategoriler
Eski Diziler