logo
Söz 33.Bölüm Söz 33.Bölüm

Söz 33.Bölüm izle 12 Şubat 2018 tarihli star tv dizisi tek parça ve full hd olarak Söz son bölüm izle meniz için burada.

0 Yorum Yapılmış
Söz 32.Bölüm Söz 32.Bölüm

Yavuz ve Agah'ın etrafını Çolak'ın ekibi çevirmiştir. İkili tehlikelerle dolu bir plan yaparlar. Agah'ın uzun zamandır yaptığı planın sekteye uğramaması adına Yavuz hayatını ortaya atacaktır.

5 Yorum Yapılmış
Söz 31.Bölüm Söz 31.Bölüm

Yavuz edindiği gerçek ile yüzleşirken babası ise kendisinin görevine tekrar başlayabilmesi için olan manileri yok etmiştir. Yavuz yeniden üniformasına kavuşur.

0 Yorum Yapılmış
Söz 30.Bölüm Söz 30.Bölüm

Söz 30.Bölüm izle 22 Ocak 2018 tarihli star tv dizisi tek parça ve full hd olarak Söz son bölüm izle meniz için burada.

1 Yorum Yapılmış
Söz 29.Bölüm Söz 29.Bölüm

Söz 29.Bölüm izle 15 Ocak 2018 tarihli star tv dizisi tek parça ve full hd olarak Söz son bölüm izle meniz için burada.

2 Yorum Yapılmış
Söz 28.Bölüm Söz 28.Bölüm

Yavuz, Agah'ın babası olduğunu öğrenir ve bunun şokunu yaşarken bu durumun kendisini görevinden etmesine neden olduğu gerçeği ile yüzleşir.

0 Yorum Yapılmış
Söz 27.Bölüm Söz 27.Bölüm

F16 uçaklarının hedef noktasında Hatice'yi gören Yavuz önemli bir karara varmak mecburiyetindedir. Öbür tarafta'da timdekiler sınıra doğru yaklaşmakta olan bombacı teröristleri etkisi kılmak adına riskli bir durum içerisine girecektir.

0 Yorum Yapılmış
Söz 26.Bölüm Söz 26.Bölüm

Tim, terör örgütünün tuzağına düşmüştür ve ordan kurtulmak için çareler düşünürken Yavuz'da Agah'ı hiç ummadığı bir durumda görür. Tim ile Yavuz adına tehlike daha bertaraf olmamıştır.

0 Yorum Yapılmış
Söz 25.Bölüm Söz 25.Bölüm

Tim'dekiler bir yandan Büyükelçiliği korumak için çabalarken bir yandan da kendilerini daha önemli bir tehlikenin beklediğiniz henüz bilmemektedir.

0 Yorum Yapılmış
Söz 24.Bölüm Söz 24.Bölüm

Agah'ı ele geçirme konusunda başarılı olan Tim'in bundan sonraki hedefinde kendisini sağ bir şekilde Türkiye'ye götürmek vardır.

0 Yorum Yapılmış
Kategoriler
Eski Diziler