logo
Söz 30.Bölüm Söz 30.Bölüm

Söz 30.Bölüm izle 22 Ocak 2018 tarihli star tv dizisi tek parça ve full hd olarak Söz son bölüm izle meniz için burada.

1 Yorum Yapılmış
Söz 29.Bölüm Söz 29.Bölüm

Söz 29.Bölüm izle 15 Ocak 2018 tarihli star tv dizisi tek parça ve full hd olarak Söz son bölüm izle meniz için burada.

2 Yorum Yapılmış
Söz 28.Bölüm Söz 28.Bölüm

Yavuz, Agah'ın babası olduğunu öğrenir ve bunun şokunu yaşarken bu durumun kendisini görevinden etmesine neden olduğu gerçeği ile yüzleşir.

0 Yorum Yapılmış
Söz 27.Bölüm Söz 27.Bölüm

F16 uçaklarının hedef noktasında Hatice'yi gören Yavuz önemli bir karara varmak mecburiyetindedir. Öbür tarafta'da timdekiler sınıra doğru yaklaşmakta olan bombacı teröristleri etkisi kılmak adına riskli bir durum içerisine girecektir.

0 Yorum Yapılmış
Söz 26.Bölüm Söz 26.Bölüm

Tim, terör örgütünün tuzağına düşmüştür ve ordan kurtulmak için çareler düşünürken Yavuz'da Agah'ı hiç ummadığı bir durumda görür. Tim ile Yavuz adına tehlike daha bertaraf olmamıştır.

0 Yorum Yapılmış
Söz 25.Bölüm Söz 25.Bölüm

Tim'dekiler bir yandan Büyükelçiliği korumak için çabalarken bir yandan da kendilerini daha önemli bir tehlikenin beklediğiniz henüz bilmemektedir.

0 Yorum Yapılmış
Söz 24.Bölüm Söz 24.Bölüm

Agah'ı ele geçirme konusunda başarılı olan Tim'in bundan sonraki hedefinde kendisini sağ bir şekilde Türkiye'ye götürmek vardır.

0 Yorum Yapılmış
Söz 23.Bölüm Söz 23.Bölüm

Timdekiler bataklıkta olan halkı ordan almak için canlarını ortaya koyarken kendileri adına tehlike henüz sonlanmamıştır. Hiç düşünmedikleri bir zamanda ölüm ile burun buruna geleceklerdir

0 Yorum Yapılmış
Söz 22.Bölüm Söz 22.Bölüm

Meydana gelen olaylarda büyük şaşkınlık yaşayan Tim acil olarak Ahmet Kartal'ı alıkoyan grubu takip etmeye başlar. Hafız ise bütün nefretiyle beraber kendilerinin arkasında gider

0 Yorum Yapılmış
Söz 21.Bölüm Söz 21.Bölüm

Timdekileri kurtarmak için restorana gelen Yavuz, telefonde gelen silah seslerinden dolayı dehşete düşer. Çolak'da planını gerçekleştirdiğini zannederek restorandan gitmenin hazırlığı içindedir.

1 Yorum Yapılmış
Kategoriler
Eski Diziler