logo
Söz 20.Bölüm Söz 20.Bölüm

Yavuz çok yakınında olan Agah teklikesinden habersiz bir şekilde robot resmin bulunduğu dosyayı istihbarata teslim etmek için çabalamaktadır

0 Yorum Yapılmış
Söz 19.Bölüm Söz 19.Bölüm

Söz 19.Bölüm izle 30 Ekim 2017 tarihli star tv dizisi tek parça ve full hd olarak Söz son bölüm izle meniz için burada.

0 Yorum Yapılmış
Söz 18.Bölüm Söz 18.Bölüm

Büyük Bey'in hayatını kaybetmesinden dolayı Timde ve ülkede önemli etki bırakır. Yavuz, Büyük Bey'i öldüren kişinin kendisi olduğunu söyleyecektir fakat son dakikada başka bir karar verir.

0 Yorum Yapılmış
Söz 17.Bölüm Söz 17.Bölüm

Terör ile ilgisi anlaşılan Büyük Bey, kendisini kurtarmak için Bahar'ı kullanmanın bir yolunu düşünürken, Eylem ise bomba patlamadan kurtulmak için bir çare düşünmektedir.

0 Yorum Yapılmış
Söz 16.Bölüm Söz 16.Bölüm

Suikasta maruz kalan Yavuz ölüm kalım savaşı vermektedir. Bu kötü durumdan sağ salim çıkabilmek adına uğraş verirken Karabatak ile Çaylak'ın yaptıkları oyunu fark eden Sarah füzeleri geri almak adına Karabayır'a gelir.

0 Yorum Yapılmış
Söz 15.Bölüm Söz 15.Bölüm

Türkmen köyünde bulunan insanları korumak adına görevlendirilen Tim ile köyü ele geçirmek amacında olan hainler arasında çıkan büyük bir çatışma yaşanır.

2 Yorum Yapılmış
Söz 14.Bölüm Söz 14.Bölüm

Askerlerin olduğu birliğe teröristler tarafından büyük bir saldırı gerçekleşir. Hazırlıkları olmadan bu saldırıya uğrayan Tim zor zamanlar geçirecektir.

0 Yorum Yapılmış
Söz 13.Bölüm Söz 13.Bölüm

Görevlerinin iptal edilmesinin ardından sivil hayata giren Tim'dekiler eski askerlik günlerine karşı büyük bir özlem beslemektedir

0 Yorum Yapılmış
Söz 12.Bölüm Sezon Finali Söz 12.Bölüm Sezon Finali

Yavuz komutanın elinde bulunan Çolak son bir hamleyle Sebo'nun yardım etmesiyle beraber kurtulur

3 Yorum Yapılmış
Söz 11.Bölüm Söz 11.Bölüm

Kudretdereli'nin hayatını kaybederek şehitlik mertebesine ulaşmasının ardından bütün silahlı kuvvetler temizlik harekatı gerçekleştirmek üzere hazırlığa başlarlar.

0 Yorum Yapılmış
Kategoriler
Eski Diziler