logo
Bizim Hikaye 16.Bölüm Bizim Hikaye 16.Bölüm

Filiz Cemil'e evlilik teklifinde bulunmuştur ve kardeşlerine tekrar sahip olmak için herşeyi deneyecektir. Hayallerine kavuşan Cemil'de bu evliliğin gerçekleşebilmesi için herşeyi deneyecektir.

2 Yorum Yapılmış
Bizim Hikaye 15.Bölüm Bizim Hikaye 15.Bölüm

Elibol ailesinie gelen Çocuk Hizmetlerinden bir görevlinin evdeki hali ve çocukları gördükten sonra kendilerinin devlet yurduna koyulması gerektiğini iletir.

0 Yorum Yapılmış
Bizim Hikaye 14.Bölüm Bizim Hikaye 14.Bölüm

Çaldığı arabayla yakayı ele veren Rahmet ile Hikmet'in ne olacakları Cemil'in dudağından çıkacak sözlere kalmıştır. Durumdan haberdar olan Barış'da olayı üstüne almak için hemen oraya gider

0 Yorum Yapılmış
Bizim Hikaye 13.Bölüm Bizim Hikaye 13.Bölüm

Kiraz'ın aniden yükselen ateşi, Filiz ve Barış'ın yine beraber hareket etmelerine sebep olur. Kiraz'ı bekledikleri sırada, Barış kendini açıklamaya çalışır ama Filiz'in ona ördüğü duvarlar en büyük engelidir. Ancak Barış yine de pes etmez.

0 Yorum Yapılmış
Bizim Hikaye 12.Bölüm Bizim Hikaye 12.Bölüm

Ailesini bir arada tutmak için çabalayan Filiz yeniden kontrolü kendisinde toplar. Barış ise Filiz'in kendisini affetmesi için uğraşmaktadır. Fakat Filiz kendisini tekrardan hayatına sokmak istememektedir.

0 Yorum Yapılmış
Bizim Hikaye 11.Bölüm Bizim Hikaye 11.Bölüm

Barış'tan sonra ailesinin de kendisine yalan attığını fark eden Filiz, Kiraz'dan duyduğu gerçekleri de işittikten sonra adeta yıkıma uğramıştır. Ablalarının yaşadığı bu durumdan ötürü Rahmet ile Hikmet'te Barış'a karşı bir tavır içerisine girerler.

1 Yorum Yapılmış
Bizim Hikaye 10.Bölüm Bizim Hikaye 10.Bölüm

Cemil gidip Filiz'e Barış konusunda herşeyi söyler. Kendisinin gözü önünde Barış'a kelepçeleri takar. Barış'ı içeri atmasına son kala ispat olarak elde ettiği eşyaların ortadan kaybolmasıyla beraber Cemil yine sil baştan olur.

0 Yorum Yapılmış
Bizim Hikaye 9.Bölüm Bizim Hikaye 9.Bölüm

Şükran'ın gelmesiyle beraber hayatında deprem etkisi yaşayan Filiz evden gitmiştir ve Barış'ın aldığı evde yaşar. Hemen komşu olan bu evde ailesini kontrol ve ilgi altında tutmayı düşünmektedir.

0 Yorum Yapılmış
Bizim Hikaye 8.Bölüm Bizim Hikaye 8.Bölüm

Ablasını düşünen biri olmadığını gören Kiraz, Barış'ı takip eder ve kendisinin saklı bir hayattı olduğunu görür. Konuşurlar. Barış, Filiz'e karşı sevgi duyduğunu ve onla beraber bir gelecek düşündüğünü söyler.

0 Yorum Yapılmış
Bizim Hikaye 7.Bölüm Bizim Hikaye 7.Bölüm

Barış'ın ablasını aldattığından şüphe duyan Kiraz bu durumu araştırmak için çalışmalara başlar. Kiraz'a bu konuda Fikret destek vermektedir. Konu Cemil'e kadar ulaşır.

0 Yorum Yapılmış
Kategoriler
Eski Diziler